Grysy, otoczaki, głazy

Przejdź do naszego sklepu internetowego : https://clamare.sklep.pl

Jesteśmy również na Allegro : https://allegro.pl/uzytkownik/kim20001

Szerszy wybór asortymentu dostępny na składzie. Zapraszamy do naszego ogródka wystawowego.

Towar sprzedawany jest luzem lub pakowany w workach 25kg. Zapraszamy.

Rodzaj kamienia ogrodowego
Zdjęcie
Grys biała marianna standard oraz PREMIUM fr. 8-16

Sławna biała marianna biały grys to najpopularniejszy kamień Polski, może posłużyć jako kamień do obsypania roślin, ścieżek ogrodowych, ma wiele walorów estetycznych. Nadaje miejscu w którym jest szczególnej uwagi i prestiżu.

Grys biało-różowo-zielony fr. 8-16, 16-31,5 oraz 31,5-63

Dostępny w kolorze biało-różowo-zielony, idealnie nadaje się jako kamień na wysypanie ścieżek, podjazdów oraz obsypania roślin, dostępny na naszym składzie również w otoczaku.

Grys szary granitowy fr. 8-16 lub 16-22

Wszechstronne zastosowanie twardego kamienia jakim jest kruszywo granitowe o pięknych barwach od szarości czasem nawet do błękitu, odbijające światł zawrte w granicie kryształki sprawią, że każdy ogród będzie wyglądał pięknie, polecamy

Kora kamienna fr. 11-31,5 oraz 31,5-63

Kamień gnejsowy w szerokiej barwie odcieni. Służy jako kamień do obsypania roślin, oczek wodnych, ścieżek ogrodowych, trwały, na lata

Otoczak Thassos fr.10-30 , 30-60, 60-100

Może posłużyć jako kamień do obsypania roślin, piękny śnieżnobiały kolor, połyskujący mikro kryształkami szczególnie używany do podkreślenia kontrastu kolorów w ogrodzie i wnętrzach. Nie tuzinkowy, dla wymagających.

Grys Thassos fr.8-16 i 16-22

Grecki kamień Thassos piękny śnieżnobiały kolor, lśniący w słońcu posłluży jako dekoracja na zewnątrz w ogrodzie ale również często stosowany dla kontrastu kolorów w pomieszczeniach. Idealny dla ludzi nie lubiących nudy.

Grys zielony fr. 16-22

Dostępny w kolorze szaro-zielonym, seledynowym może posłużyć jako kamień ogrodowy ścieżkowy. Bardzo dobre parametry twardości i nasiąkliwości dają mu szczególne zastosowanie na uzupełnienie placy, parkingów, dróg dojazdowych.

Grys czarny fr. 2-5

Dostępny w kolorze czarnym, idealnie nadaje się jako kamień do zasypania fug w kostce czy to granitowej czy brukowej.

Grys czarno-brązowy fr. 11-16

Dostępny w kolorze brązowo-czarnym, idealnie nadaje się jako kamień na wysypanie ścieżek, podjazdów oraz obsypania roślin

Grys czerwono-popielaty fr. 11-16 lub 16-22

Dostępny w kolorze czerwonym, ścieżki, rabaty czy klomby ozdobione kamieniem porfirowym cechują się wysokim prestiżem

Grys czerwono-popielaty fr. 2-8

Dostępny w kolorze czerwonym, zalety podobnie jak grysu porfirowego fr 11-16 tyle, że idealnie sprawdza się na wąski drogi, ścieżki ogrodowe oraz jako uzupełnienie donic.

Grys kremowo-szary fr. 2-8, fr. 8-16 oraz 16-31,5

Dostępny w kolorze kremowo-szarym, to twardy kamień wapienny idealnie nadaje się jako kamień na wysypanie dróg, parkingów, ale dzięki ciekawym barwą ma co raz szersze zastosowanie w ogrodnictwie.

W ofercie posiadamy również głazy z różnego rodzaju kamienia oraz kostkę granitową.

Rodzaj kamienia ogrodowego
Zdjęcie
Kostka granitowa w grubościach 4-6 cm, 9-11 cm oraz 15-17 cm
Głazy biała marianna fr. 50-300 cm
Głazy zielony fr. do-80cm oraz do-120cm

Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu Cywilnego. Służą wyłącznie celom informacyjnym.